Legnica - Oficjalny Portal Miasta

bip

Przyjdź na Spotkanie Kobiet z Katarzyną Bosacką

Przyjdź na Spotkanie Kobiet z Katarzyną Bosacką
13.11.2019
Przyjdź na Spotkanie Kobiet z Katarzyną Bosacką

Już za tydzień – 20 listopada o godz. 17.30 – zapraszamy na 15. Spotkanie Kobiet. Tym razem naszym gościem specjalnym będzie Katarzyna Bosacka, dziennikarka prasowa i telewizyjna, autorka popularnego programu „Wiem, co jem”, książek na temat rozsądnego odżywiania i zdrowego stylu życia.

Tematem przewodnim naszego spotkania będzie zdrowie. Porozmawiamy o tym, jak zdrowo jeść, co i gdzie kupować i jak dbać o zdrowie własne i całej rodziny. Na wszystkie pytania odpowie nam Katarzyna Bosacka, specjalistka od zakupów spożywczych i wszelakich, niestrudzona bojowniczka o prawa konsumenckie. Współtworzyła ona i prowadziła w TVN Style kultowy już dzisiaj program „Wiem, co jem” oraz „Wiem, co kupuję„. Wcześniej pisała i prowadziła wraz z Klaudią Carlos program „Salon piękności”, cykl w Dzień Dobry TVN „Bosacka cudnie chudnie”, a będąc w czwartej ciąży – program dla młodych matek „O, matko!”. Autorka wielu książek kulinarnych, poradnikowych, zakupowych.

Spotkanie z Katarzyną Bosacką to jedno z wydarzeń, które organizowane są w ramach kampanii społeczno – edukacyjnej prowadzonej przez Urząd Miasta Legnicy oraz KGHM Polska Miedź SA  pn. „Zdrowie to u nas rodzinne”.

Zapraszamy na spotkanie z Katarzyną Bosacką 20 listopada (środa) o godz. 17.30 do Letia Business Center, ul. Rycerska 24, Wstęp wolny!

Galeria zdjęć

Opublikował: Barbara Sielicka | Dodano: 13.11.2019 | Wyświetleń: 818
Powrót na listę aktualności

Zobacz także