Legnica - Oficjalny Portal Miasta

bip

Rekrutacja na studia podyplomowe w PWSZ

Rekrutacja na studia podyplomowe w PWSZ
16.11.2017

Centrum Kształcenia Ustawicznego Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy zaprasza na studia podyplomowe. Rekrutacja trwa do 31 stycznia 2018 roku.

Studia podyplomowe to forma kształcenia przeznaczona dla osób posiadających wyższe wykształcenie licencjackie, inżynierskie bądź magisterskie, stwarzającą możliwość pogłębienia i aktualizacji posiadanej wiedzy oraz podniesienie swoich kompetencji zawodowych. Rekrutacja na studia podyplomowe prowadzona jest dwa razy w roku - w semestrze zimowym oraz w semestrze letnim.

Do wyboru są jeszcze następujące kierunki: Doradztwo Zawodowe, Logopedia, Mediacje Sądowe i Pozasądowe, Menedżer Przedsiębiorstwa Transportowo-Spedycyjnego, Oligofrenopedagogika, Przygotowanie Pedagogiczne.

Od kandydatów na studia podyplomowe wymagane są następujące dokumenty: podanie o przyjęcie na studia, ankieta kandydata, dyplom ukończenia studiów wyższych oraz jego kserokopia, jedna aktualna fotografia kandydata, dowód wpłaty opłaty rekrutacyjnej. A także zobowiązanie kandydata do sfinansowania kosztów kształcenia lub oświadczenie pracodawcy o pokryciu kosztów kształcenia słuchacza (jeśli pracodawca finansuje studia pracownikowi).

Komplet dokumentów na studia podyplomowe należy złożyć w pok. 104, bud. C, od poniedziałku do piątku w godz. od 7.30 do 15.00 lub przesłać pocztą na adres uczelni.

Iistnieje możliwość sfinansowania kosztów uczestnictwa w studiach podyplomowych ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego w ramach wsparcia kształcenia ustawicznego osób pracujących (pracowników i pracodawców). Szczegółowe informacje na stronie www.cku.pwsz.legnica.edu.pl.

Opublikował: zmulek_l | Dodano: 16.11.2017 | Wyświetleń: 487
Powrót na listę aktualności

Zobacz także