Legnica - Oficjalny Portal Miasta

bip

Są pieniądze na usługi doradcze dla przedsiębiorców

Są pieniądze na usługi doradcze dla przedsiębiorców
14.09.2018

Agencja Rozwoju Regionalnego „Arleg” w Legnicy wraz z partnerami ogłosiła II nabór wniosków o granty na usługi doradcze dla małych i średnich przedsiębiorstw z obszaru legnicko-głogowskiego. Wnioski można składać od 14 września (godz. 8.00) do 28 września (godz. 14.00).

Kwota przeznaczona na dofinansowanie w formie grantów w II naborze wynosi łącznie 774.000 zł, a planowane jest udzielenie wsparcia 30 wnioskodawcom po 25.800 zł.

O uzyskanie grantu mogą ubiegać się mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa, które posiadają siedzibę lub co najmniej zakład lub oddział w granicach Legnicko Głogowskiego Obszaru Interwencji.

W skład tego obszaru wchodzą gminy: miejskie – Chojnów, Głogów, Jawor, Lubin, Legnica; wiejskie – Chojnów, Gaworzyce, Głogów, Grębocice, Jerzmanowa, Kotla, Krotoszyce, Kunice, Legnickie Pole, Lubin, Marciszów, Męcinka, Miłkowice, Mściwojów, Paszowice, Pęcław, Radwanice, Rudna, Ruja, Wądroże Wielkie, Złotoryja, Żukowice, oraz miejsko-wiejskie – Bolków, Chocianów, Polkowice, Prochowice, Przemków i Ścinawa.

Realizacja grantu może trwać nie dłużej niż 3 miesiące od dnia podpisania umowy. Granty finansowane są z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020.

Biura projektu:

  • AGENCJA ROZWOJU REGIONALNEGO ARLEG S.A. Biuro w Legnicy

ul. Rataja 26, 59-220 Legnica;

  • AGENCJA ROZWOJU REGIONALNEGO ARLEG S.A.  Biuro w Głogowie

ul. Budowlanych 6A, 67-200 Głogów

Biura partnerów:

  • LEGNICKA SPECJALNA STREFA EKONOMICZNA S.A.

 ul. Św. Maksymiliana Kolbe 14, 59-220 Legnica

  • Stowarzyszenie LOKALNA GRUPA DZIAŁANIA „KRAINA ŁĘGÓW ODRZAŃSKICH”, plac Kopernika 6, 59-230 Prochowice.

Wszystkie szczegółowe informacje o projekcie oraz naborze wniosków dostępne są na stronie internetowej projektu: www.arleg.eu/granty.

 

 

Opublikował: Zygmunt Mułek | Dodano: 14.09.2018 | Wyświetleń: 166
Powrót na listę aktualności

Zobacz także