Legnica - Oficjalny Portal Miasta

bip

Sfotografuj swoje emocje i wyślij zdjęcie na konkurs „Szoł mi Emołszyn”

Sfotografuj swoje emocje i wyślij zdjęcie na konkurs „Szoł mi Emołszyn”
26.02.2021

Jeśli lubisz robić komuś fotki, lub sam strzelasz sobie selfie, weź udział w konkursie „Szoł mi Emołszyn”, który trwa jeszcze do 8 marca br.

- Zachęcamy dzieci i młodzież z legnickich szkół podstawowych i ponadpodstawowych do zgłaszania swoich fotografii w konkursie „Szoł mi Emołszyn” - mówi Jakub Należny, szef wolontariatu miejskiego TeamLegnica i pełnomocnik prezydenta ds. dzieci i młodzieży. - Jego zadaniem jest ukazanie na zdjęciu emocji, jakie towarzyszą młodym osobom w życiu codziennym np: radość, smutek, złość, strach, itp.

Warunki konkursu są bardzo proste.

Uczestnik wysyła jedną fotografię cyfrową w pionie, wykonaną telefonem komórkowym, tabletem lub aparatem cyfrowym, w najlepszej jakości.  Zdjęcie może być kolorowe lub czarno-białe w formacie jpg. Jego rozmiar nie może być mniejszy niż 2 MB i większy nić 8 MB. Fotografię można obrobić cyfrowo.

Plik powinien być nazwany w formacie „ImięNazwisko_Tytuł” (np. MaciejNowak_Radosc.jpg).

Fotografia musi być zgodna z tematem konkursowym, który może być przez uczestnika zinterpretowany w dowolny sposób.Prace należy przesyłać w terminie od 8 lutego do 8 marca br. na adres e-mail: jnalezny@legnica.eu

Telefon kontaktowy: 76 721 23 64 Na zwycięzców czekają ciekawe nagrody rzeczowe ufundowane przez Miasto Legnica, Leroy Merlin oraz Decathlon. Więcej informacji na stronie: https://team.legnica.eu/aktualnosci/szol_mi_emolszyn_konkurs_fotogra

 

 

 

 

 

Opublikował: Zygmunt Mułek | Dodano: 26.02.2021 | Wyświetleń: 654
Powrót na listę aktualności

Zobacz także