Legnica - Oficjalny Portal Miasta

bip

Sobota z logopedą. Skorzystaj z bezpłatnych konsultacji

Sobota z logopedą. Skorzystaj z bezpłatnych konsultacji
08.11.2018

W sobotę (10 listopada) w godz. 9.00-13.00 Centrum Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej i Doskonalenia Nauczycieli w Legnicy organizuje Dzień Otwarty „Sobota z logopedą”.

Konsultacje logopedyczne odbędą się w dwóch budynkach: Centrum - Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 1 w Legnicy przy ul. Wrocławskiej 183 A oraz Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 2 w Legnicy przy ul. Witelona 8. W ramach bezpłatnej pomocy logopedzi z Centrum będą:

·         udzielać porad i instruktaży logopedycznych,

·         dokonywać wstępnych diagnoz mowy,

·         ukierunkowywać dalsze działania rodziców i uczniów.

„Sobota z logopedą” ma na celu ułatwienie mieszkańcom Legnicy - dzieciom, młodzieży i ich rodzicom, dostępu do korzystania z pomocy logopedycznej. Przedsięwzięcie skierowane jest przede wszystkim do rodziców dzieci w wieku przedszkolnym, gdyż wczesne rozpoznanie dysfunkcji stwarza możliwość szybkiego przezwyciężenia trudności i profilaktykę wtórnych zaburzeń. Z porad logopedów mogą także korzystać dzieci starsze i ich rodzice.

Pomoc udzielana będzie bezpłatnie. Organizatorzy proszą o wcześniejszą rejestrację telefoniczną pod nr telefonów: 76-85-46-843- Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 1,

76-72-33-100- Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 2.

 

Opublikował: Zygmunt Mułek | Dodano: 08.11.2018 | Wyświetleń: 83
Powrót na listę aktualności

Zobacz także