Legnica - Oficjalny Portal Miasta

bip

Szachiści z II LO wywalczyli drużynowe mistrzostwo kraju. Gratulujemy

Szachiści z II LO wywalczyli drużynowe mistrzostwo kraju. Gratulujemy
22.09.2020
Szachiści z II LO wywalczyli drużynowe mistrzostwo kraju. Gratulujemy

Reprezentacja II Liceum Ogólnokształcącego w Legnicy osiągnęła jeden z największych sukcesów w historii szkoły, zdobywając drużynowe mistrzostwo Polski szkół ponadpodstawowych w Szklarskiej Porębie.

Legniczanie wystąpili w składzie: Maria Elena Lascar (klasa 3D),Wiktor Lewandowski (3A), Mateusz Koźlak (2N), Michał Fiedorek (2H). Indywidualnie Maria Elena Lascar zdobyła I miejsce wśród dziewcząt na czwartej szachownicy, a Michał Fiedorek III miejsce na drugiej szachownicy. Opiekunami drużyny byli podczas turnieju Natalia Mirowska-Wypart oraz Dariusz Skrzypczak.

 

 

Galeria zdjęć

Opublikował: Zygmunt Mułek | Dodano: 22.09.2020 | Wyświetleń: 115
Powrót na listę aktualności

Zobacz także

W dniach od 1 września do 30 listopada 2020 r. na terenie całej Polski odbywa się najważniejsze dla polskiego rolnictwa obowiązkowe badanie statystyczne – Powszechny Spis Rolny 2020. Spis prowadzony jest  przede wszystkim metodą samospisu internetowego, za pomocą specjalnej aplikacji dostępnej pod adresem spisrolny.gov.plW sytuacji braku możliwości samodzielnego spisania się przez Internet, można spisać się,  dzwoniąc na infolinię spisową pod numer 22 279 99 99 lub skorzystać z pomocy rachmistrza spisowego który zadzwoni, aby pozyskać informacje od tych z Państwa którzy są rolnikami i zamieszkują na terenie Legnicy.