Legnica - Oficjalny Portal Miasta

bip

Trzecia edycja warsztatów pianistycznych SIMA Classics Masterclass w Legnicy

Trzecia edycja warsztatów pianistycznych SIMA Classics Masterclass w Legnicy
09.07.2024
Trzecia edycja warsztatów pianistycznych SIMA Classics Masterclass w Legnicy

WLegnickim Centrum Kultury odbędą się warsztaty pianistyczne, w których udział weźmie ponad dwadzieścioro pianistek i pianistów z Chin, Korei Południowej, Wielkiej Brytanii i Polski. Młodzi artyści będą pracować, doskonaląc swoje umiejętności, pod okiem wybitnych profesorów. Swoją wiedzą i doświadczeniem w czasie zajęć SIMA Classics Masterclass dzielić się będą: Piotr Paleczny, Vanessa Latarche, Vivian Li oraz Jianing Kong

.Od środy do niedzieli (10-14 lipca) o godzinie 19.00 w Sali Królewskiej Legnickiego Centrum Kultury odbywać się będą występy uczestników SIMA Classics Masterclass. Bilety na niedzielny (14 lipca) Koncert Galowy są do nabycia w cenie 15 złotych w Galerii Satyrykon lub bezpośrednio przed wydarzeniem. Na pozostałe koncerty wstęp jest wolny. W trakcie Koncertu Galowego będzie można wziąć udział w przyznaniu nagrody publiczności, oddając głos na pianistkę lub pianistę, którego występ najbardziej się Państwu podobał.

Organizatorami SIMA Classics Masterclass są Fundacja SIMA Classics oraz Legnickie Centrum Kultury. Głównym Partnerem wydarzenia jest Yamaha Polska, która dostarcza instrumenty oraz zapewnia serwis i obsługę w czasie trwania warsztatów. Partnerem jest również Hotel Gwarna.

Opublikował: Piotr Seifert | Dodano: 09.07.2024 | Wyświetleń: 220
Powrót na listę aktualności

Zobacz także