W Dresdner Banku powstaje parkowa rezydencja

W Dresdner Banku powstaje parkowa rezydencja
10.07.2018
W Dresdner Banku powstaje parkowa rezydencja

Na ścianie reprezentacyjnej tzw. Dresdner Banku zawisła dzisiaj wielka wizualizacja Parku Rezydencja, ukazująca jak będzie prezentował się ten zabytkowy gmach po zakończeniu rewitalizacjimie. Widok robi olbrzymie wrażenie.

- Prace rozpoczęliśmy na w maju – informuje Jacek Niemyjski, członek zarządu firmy  Progres Development. - Planujemy zakończyć je do 2020 r. W tej zabytkowej budowli powstanie 35 apartamentów, pięć lokali użytkowych na  parterze oraz parkingi.

Budynek przez lata nazywany był błędnie Dresdner Bankiem. Podczas gdy prawidłowa jego nazwa, określająca także jego przeznaczenie, to „Pałac Czynszowy”. Po wielu latach burzliwej historii, zostanie on wyremontowany i odrestaurowany przez obecnego właściciela Progress Development. Odzyska dawny blask „Pałacu Czynszowego”, stanie się obiektem podnoszącym rangę historyczną Legnicy oraz urodę jej centrum. W jego murach odnaleźć będzie można niezapomnianą atmosferę historii, połączoną z nowoczesnym stylem, wygodą i funkcjonalnością – informuje firma Progres Development.

Wizualizacje: Progress Development

Galeria zdjęć

Opublikował: Zygmunt Mułek | Dodano: 10.07.2018 | Wyświetleń: 970
Powrót na listę aktualności

Zobacz także