Legnica - Oficjalny Portal Miasta

bip

W mini zoo na świat przyszła para kózek. Wybierz dla nich imiona i wygraj nagrodę

W mini zoo na świat przyszła para kózek. Wybierz dla nich imiona i wygraj nagrodę
05.05.2021
W mini zoo na świat przyszła para kózek. Wybierz dla nich imiona i wygraj nagrodę

Kozia para Hela i Henio od lipca zeszłego roku żyjąca w legnickiego mini zoo doczekała się  już potomstwa. Na świat przyszła kózka i koziołek.  Możemy się z nimi zapoznać już w najbliższą sobotę i niedzielę w godz. 15.00 - 19.00.

Biały koziołek wdał się w mamę, a brązowa koźka w tatę. Cała rodzina czuje się dobrze, a pracownicy mini zoo dbają, by wszystkiego miały pod dostatkiem.

Nowo narodzone kózki nie mają jeszcze imion.  Wymyślmy je więc i zgłośmy w naszym konkursie na profilach społecznościowych: facebook Miasto Legnica oraz na profilu facebook Palmiarnia i Mini Zoo. Zwycięzca otrzyma nagrodę.

Zasady konkursu:

Konkurs jest dwuetapowy. W pierwszym etapie pod postami na profilach społecznościowych wpisujemy imiona dla kózki i koźlęcia. Spo śród nich wybierzemy najciekawsze, które poddamy dodadatkowemu głosowaniu internautów na profilach społecznościowych miasta. Imiona, która uzyskają  najwięcej głosów zostaną  nadane naszym małym podopiecznym.

Już w najbliższą sobotę będziemy mogli  odwiedzić całą rodzinkę i zobaczyć maluchy na żywo. Mini zoo zaprasza do wizyty w następujących dniach i godzinach:

W okresie wiosennym od 1.04 do 31.05:

poniedziałek – piątek oraz weekendy i święta w godzinach 10.00 – 19.00,

W okresie letnim od 1.06 do 31.08:

poniedziałek – piątek oraz weekendy i święta w godzinach 10.00 – 20.00.

 

 

 

 

 

 

Galeria zdjęć

Opublikował: Zygmunt Mułek | Dodano: 05.05.2021 | Wyświetleń: 422
Powrót na listę aktualności

Zobacz także