Legnica - Oficjalny Portal Miasta

bip

Walentynkowa randka z pieskiem w legnickim schronisku

Walentynkowa randka z pieskiem w legnickim schronisku
12.02.2020
Walentynkowa randka z pieskiem w legnickim schronisku

Legnickie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt zaprasza 14 i 15 lutego wszystkich miłośników zwierząt do spędzenia walentynek z „bezdomniakami”.

- Walentynki to święto zakochanych, święto miłości - mówi Irena Dalek, kierownik schroniska. - Z tej okazji chcemy także zamanifestować naszą miłość do zwierząt. Dlatego zapraszamy legniczan do nas na randkę z pieskiem. Będzie można pójść z nim na spacer. Może serca legniczan zabiją mocniej i któryś z naszych psiaków znajdzie w ten sposób prawdziwy dom.

Żeby skorzystać z randki z pieskiem, trzeba być osobą pełnoletnią i mieć przy sobie dowód osobisty. Po krótkim przeszkoleniu z pracownikami schroniska i podpisaniu porozumienia, można udać się z podopiecznym na spacer.

- Zdradzimy, że każdy nasz bezdomniak, który pójdzie na randkę, ma dla swojej walentynki upominek. Dlatego bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy kochają zwierzęta – dodaje pani kierownik.

Legnickie schronisko zaprasza na walentynkowe randkowanie 14 i 15 lutego (piątek, sobota) w godzinach od 8.00 do 15.00 na ul. Ceglaną 2.

Galeria zdjęć

Opublikował: Barbara Sielicka | Dodano: 12.02.2020 | Wyświetleń: 427
Powrót na listę aktualności

Zobacz także