Weź kijki, idź po mistrzostwo Europy

Nie czekaj! Zapisz się do reprezentacji Legnicy w Mistrzostwach Europy w Nordic Walking, które rozpoczynają się w sobotę (8 października). To nic nie kosztuje. Staw czoła wyzwaniu!
Stu legniczan, uprawiających Nordic Walking, ma niepowtarzalną szansę wystartować w zawodach bez jakichkolwiek opłat. Są jeszcze wolne miejsca! Zapisy i szczegóły znajdują się na stronie www.b4sportonline.pl. (dokładny link do zapisów: https://b4sportonline.pl/puchareuropy).
Aby dołączyć do legnickiej ekipy należy w zgłoszeniu dopisać „reprezentacja Legnicy”. Wybierz w którym marszu chcesz starować i dołącz do legnickiej kadry.
Legnica będzie w sobotę (8 października) gospodarzem IV Mistrzostw Europy oraz Finału Pucharu Europy w Nordic Walking, organizowanych przez Polską Federację Nordic Walking. Areną zmagań jest park Miejski. Wcześniej takie Mistrzostwa rozegrano w Słowenii, Niemczech i Austrii.
Podczas Mistrzostw odbędą się dwa marsze. Pierwszy z nich, na 10 km – Puchar Europy, drugi, na 5 km – Mistrzostwa Europy.
Nadarza się również nie lada gratka dla osób, które będą chciały mieć swój udział w Mistrzostwach Europy, ale od strony organizacyjnej. Zapraszamy do współpracy wolontariuszy, którzy pomogą organizatorom w przeprowadzeniu tak wielkiego przedsięwzięcia. Jest niezwykła okazja, aby zdobyć doświadczenie i nowe umiejętności, związane z organizacją imprez sportowych mistrzowskiej rangi.
Osoby chcące zaangażować się w wolontariacką pomoc przy obsłudze Mistrzostw prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 76 723 38 01 lub w siedzibie OSiR w Legnicy przy ul. Najświętszej Marii Panny 7.