Legnica - Oficjalny Portal Miasta

bip

Weź udział w konsultacjach dotyczących zagospodarowania Tarninowa

Weź udział w konsultacjach dotyczących zagospodarowania Tarninowa
02.07.2020
Weź udział w konsultacjach dotyczących zagospodarowania Tarninowa

Prezydent Legnicy zaprasza na konsultacje społeczne dotyczące sporządzanego projektu zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dzielnicy Tarninów, dla terenu ograniczonego ulicami: aleją 100–lecia Odzyskania Niepodległości, Jaworzyńską oraz rzeką Młynówką.

Otwarte spotkanie odbędzie się 17 lipca 2020 r. o godzinie 17.30 w Legnickim Centrum Kultury w Akademii Rycerskiej przy ul. Chojnowskiej 2 w Legnicy (wejście od dziedzińca).

Jest to drugi etap konsultacji społecznych w ramach projektu „PRZESTRZEŃ GMINNA-LOKALNA WARTOŚĆ”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.

Podczas spotkania będzie można zapoznać się z rozwiązaniami przyjętymi w projekcie zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dzielnicy Tarninów, dla terenu ograniczonego ulicami aleją 100–lecia Odzyskania Niepodległości, Jaworzyńską oraz rzeką Młynówką w Legnicy. Uczestniczyć w nim będą eksperci i projektanci planu.

Organizatorzy proszą o przybycie w maseczkach ochronnych lub przyłbicach oraz w rękawiczkach. Konieczne też będzie zachowanie zasady niegromadzenia się przed wejściem do LCK-u oraz o zachowanie minimum 1,5 m odległości od innych uczestników spotkania oraz od osób prowadzących.

 

 

Galeria zdjęć

Opublikował: Zygmunt Mułek | Dodano: 02.07.2020 | Wyświetleń: 497
Powrót na listę aktualności

Zobacz także