Legnica - Oficjalny Portal Miasta

bip

Weź udział w konsultacjach społecznych

Weź udział w konsultacjach społecznych
19.07.2021
Weź udział w konsultacjach społecznych
Prezydent Tadeusz Krzakowski zaprasza mieszkańców na konsultacje społeczne dotyczące miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego obszaru ograniczonego ul. W. Sikorskiego, Sudecką i A. Fieldorfa w Legnicy.

Konsultacje przeprowadzone będą w terminie od 19 lipca do 23 sierpnia 2021 r. w następujących formach:

1) dyskusji publicznej, która odbędzie się w dniu 27 lipca 2021 r.  o godz. 12.00 w sali nr 9 budynku Urzędu Miasta Legnicy przy pl. Słowiańskim 7,

2) elektronicznej - uwagi będzie można wysłać na adres e-mail bok@legnica.eu. W temacie należy wpisać: „uwaga mpzp Diamentowa”,

3) pisemnej - pocztą tradycyjną na adres: Urząd Miasta Legnicy, 59-220 Legnica, pl. Słowiański 8.

UWAGA!

Projekt miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego będzie wyłożony do publicznego wglądu w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miasta Legnicy (pl. Słowiański 8) w dniach od 19 lipca do 9 sierpnia 2021 r.

Wysyłając swoje uwagi i sugestie na temat projektu planu zagospodarowania przestrzennego należy wpisać swoje imię i nazwisko lub nazwę i adres jednostki organizacyjnej, a także wskazać adres i oznaczenie nieruchomości, której uwaga dotyczy.

W dyskusji publicznej wezmą udział pracownicy Urzędu Miasta Legnicy oraz projektant planu zagospodarowania przestrzennego.

Projekt uchwały wraz z załącznikami będzie dostępny również on-line od dnia rozpoczęcia procesu konsultacyjnego, czyli od 19 lipca.

 

 

Galeria zdjęć

Opublikował: Zygmunt Mułek | Dodano: 19.07.2021 | Wyświetleń: 996
Powrót na listę aktualności

Zobacz także