Witelonka przygotuje do matury z matematyki

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy zaprasza na kursy przygotowujące do egzaminu maturalnego z matematyki na poziomie podstawowym i rozszerzonym.
Kursy adresowane są do osób zainteresowanych uzupełnieniem i powtórzeniem wiadomości z zakresu programu szkoły ponadgimnazjalnej oraz przygotowaniem do egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym lub rozszerzonym.
Programy są zgodne z wymogami opracowanymi przez Centralną Komisję Egzaminacyjną. Czas trwania jednego kursu - 50 godzin dydaktycznych. Termin: od listopada 2017 r. do kwietnia 2018 r., godzina 17.00, dni do ustalenia. Opłata: 200 zł. za jeden kurs.
Szczegółowe informacje dostępne na stronie Centrum Kształcenia Ustawicznego PWSZ im. Witelona w Legnicy - http://www.cku.pwsz.legnica.edu.pl/artykul-63-pwsz-0