Legnica - Oficjalny Portal Miasta

bip

Wyjątkowe spotkanie z Jolantą Kwaśniewską

Wyjątkowe spotkanie z Jolantą Kwaśniewską
10.10.2018

Wczoraj (9 października) ponad pół tysiąca legniczanek i legniczan przyszło na spotkanie z byłą pierwszą damą Polski Jolantą Kwaśniewską. To 12. już Spotkanie Kobiet, które cyklicznie organizuje Urząd Miasta.

Frekwencja była wyjątkowa. Zdarzało się już, że sala Letia Business Center pękała w szwach na spotkaniach z Marią Rotkiel, Kacprem Kuszewskim czy Rafałem Maserakiem, ale żaden wcześniejszy gość nie zgromadził ponad pół tysiąca osób.

- Chciałbym przeprosić te Panie, dla których nie wystarczyło miejsc siedzących, ale nie możemy dostawić tu jeszcze więcej krzeseł. Dziękuję, że jesteście z nami. To utwierdza mnie w przekonaniu, że dobrze dobieramy gości naszych spotkań – mówił prezydent Tadeusz Krzakowski.

Panie z wielkim zainteresowaniem wysłuchały opowieści Jolanty Kwaśniewskiej o byciu pierwszą damą, o roli kobiet w społeczeństwie na przestrzeni ostatnich lat, a także o byciu kobietą z klasą. Nie zabrakło także anegdot i wesołych historii z jej życia.

- Bardzo chętnie uczestniczę w spotkaniach, szczególnie tych, które są skierowane do kobiet. Bo to w nas, drogie Panie, jest siła – przekonywała legniczanki bohaterka spotkania. Była pierwsza dama apelowała także do starszych kobiet, aby nie zapominały o sobie i czerpały z życia pełnymi garściami.

Uczestniczki spotkania podziękowały Jolancie Kwaśniewskiej owacjami na stojąco. Potem długo jeszcze stały w kolejce po jej autograf i pamiątkowe zdjęcie.

Opublikował: Małgorzata Banaszkiewicz | Dodano: 10.10.2018 | Wyświetleń: 683
Powrót na listę aktualności

Zobacz także