Legnica - Oficjalny Portal Miasta

bip

Zajrzyj w piątek do Galerii Piastów i spotkaj się z rzecznikiem konsumentów

Zajrzyj w piątek do Galerii Piastów i spotkaj się z rzecznikiem konsumentów
11.07.2019

Miejski rzecznik konsumentów zaprasza w piątki 12 i 26 lipca do Galerii Piastów na dyżur, podczas którego będzie udzielał bezpłatnych porad konsumenckich. Spotkania rozpoczną się o godz. 11. na pierwszym piętrze Galerii, obok restauracji Mrs Hanks.

Galeria Piastów jest jedną z wielu w naszym mieście placówek, które przyłączyły się do programu „Miejsce bezpieczne i przyjazne dla konsumenta”. Ten program, zainicjowany przez Tomasza Strojka, miejskiego rzecznika konsumentów, adresowany jest do legnickich przedsiębiorców. Rzecznik wielokrotnie apelował, by nie wynajmowali sal na prowadzenie sprzedaży bezpośredniej firmom, co do których istnieją wątpliwości, czy nie działają na pograniczu prawa.

- Postanowiliśmy także pójść krok dalej i wyróżniać firmy oraz instytucje certyfikatami zaświadczającymi, że są one bezpieczne i przyjazne dla konsumenta, zaś właściciel lokalu kieruje się standardami etycznymi oraz poszanowaniem praw i interesów konsumentów - mówi Tomasz Strojek. - Udzielając porad konsumenckich w Galerii Piastów, będę oczywiście nawiązywał do tego wątku, ale też rozmawiał o innych problemach konsumenckich. Galeria jest świetnym miejscem na takie spotkania, bo tutaj przychodzi bardzo wielu klientów – podkreśla.

 

 

 

 

Opublikował: Zygmunt Mułek | Dodano: 11.07.2019 | Wyświetleń: 197
Powrót na listę aktualności

Zobacz także