Legnica - Oficjalny Portal Miasta

bip

Zapisz się na Akademię Aktywnego Lidera. Fundacja Futurama zaprasza

Zapisz się na Akademię Aktywnego Lidera. Fundacja Futurama zaprasza
15.10.2018

Legnicka Fundacja Futurama zaprasza do udziału w projekcie „Akademia Aktywnego Lidera”. Jego głównym celem jest rozwój i podniesienie wiedzy oraz umiejętności prospołecznych liderów lokalnych. Udział jest bezpłatny.

Organizatorzy poszukują osób aktywnych, działających w środowisku lokalnym i chcą się rozwijać się jako liderzy i liderki. Oferują wyjazd integracyjno-szkoleniowy, który zacieśni więzi pomiędzy uczestnikami projektu oraz integrację.

Odbędzie się cykl szkoleniowy „Akademia Aktywnego Lidera”, czyli 4 weekendowe zjazdy szkoleniowe, podczas których prowadzone będą zajęcia warsztatowe, konwersatoria, zajęcia w grupach i wykłady, treningi umiejętności liderskich, dostarczanie niezbędnej wiedzy teoretycznej i praktyczniej z zakresu NGO, pomoc w opracowaniu indywidualnej ścieżki rozwoju, konsultacje tutorskie, pozwalające wprowadzić w życie nabyte umiejętności. Zapewniony jest nocleg, wyżywienie, materiały szkoleniowe i szereg atrakcji.

Wykorzystując wiedzę i umiejętności nabyte podczas cyklu, uczestnicy zrealizują zaplanowaną przez siebie inicjatywę lokalną, na którą otrzymają wsparcie finansowe w wysokości 500 zł.

Podczas konferencji podsumowującej projekt odbędzie się debata publiczna na temat kondycji III sektora w województwie dolnośląskim.

Zgłoszenia w postaci formularza należy przesłać do 19 października br. na adres e-mail: czabajska@futurama.org.pl. Więcej informacji na temat projektu można uzyskać pod numerem telefonu 530-46-37-36.

 

 

Opublikował: Zygmunt Mułek | Dodano: 15.10.2018 | Wyświetleń: 218
Powrót na listę aktualności

Zobacz także