Legnica - Oficjalny Portal Miasta

bip

Zapraszamy 21 listopada na spotkanie kobiet online

Zapraszamy 21 listopada na spotkanie kobiet online
16.11.2020

To będzie prawdziwa dawka pozytywnej energii, której tak bardzo obecnie nam brakuje. Powróci - uwielbiane przez legniczanki - spotkanie kobiet. W związku z obecną sytuacją epidemiczną, odbędzie się ono w formie transmisji na żywo.

21 listopada o godz. 18.00 zapraszamy przed ekrany komputerów na spotkanie online z Witoldem Szmandą, trenerem fitness gwiazd Hollywood i ekspertem zdrowego żywienia oraz life coachem. Porozmawiamy m.in. o zdrowym odżywianiu, osiąganiu własnych celów, czy też o stworzeniu własnego planu na życie. Dodatkowo internauci na bieżąco będą mogli zadawać pytania naszemu gościowi, pisząc je w komentarzach pod transmisją.

Nowością jest muzyczny akcent naszego wydarzenia. Drugą częścią spotkania będzie niesamowity koncert Nikoli Wardy z zespołem, która zaśpiewa największe światowe przeboje. A wszystko na żywo! Tego nie możecie przegapić.

To wszystko będziecie mogli zobaczyć i posłuchać już 21 listopada o godzinie 18.00 na żywo na oficjalnych profilach miasta na FB/MiastoLegnica oraz YT/MiastoLegnica.

Nie zapominamy także o mężczyznach i 12 grudnia zaprosimy Was na męskie rozmowy i rockowy koncert. W transmisji na żywo spotkamy się z Markiem Piekarczykiem – wokalistą i autorem tekstów, z którym porozmawiamy o muzyce, emocjach i wegetarianizmie. Z kolei dużą dawkę rockowego grania zapewni nam legnicki zespół Anastasis, który wykona m.in. największego przeboje polskiego rocka.

Oba wydarzenia organizowane są w ramach w projektu „Zdrowa Legnica” (kampania „Weź zdrowie w swoje ręce”) realizowanego przez Urząd Miasta Legnicy, we współpracy z KGHM POLSKA MIEDŹ SA.

Opublikował: Zygmunt Mułek | Dodano: 16.11.2020 | Wyświetleń: 111
Powrót na listę aktualności

Zobacz także