Legnica - Oficjalny Portal Miasta

bip

Zapraszamy na aktywne poniedziałki z jogą. Najbliższe 2 sierpnia

Zapraszamy na aktywne poniedziałki z jogą. Najbliższe 2 sierpnia
23.07.2021

Legnicki Ośrodek Sportu zaprasza na sierpniowe poniedziałki z jogą. Pierwsze zajęcia odbędą się 2 sierpnia. Początek godz. 19.00 w parku Miejskim na boiskach wielofunkcyjnych. Udział bezpłatny.   

Spotkania obfitujące we wszechstronne techniki, którym przyświeca cel zapanowania nad rozproszeniem umysłu, ćwiczenie uważności i świadomości ciała oraz misja wprowadzenia ulepszeń na poziomie fizycznym, fizjologicznym i psychicznym.
Mieszanka dynamicznych sekwencji kształtujących sylwetkę połączona ze statycznymi figurami uelastyczniającymi i budującymi siłę. Zabawa ruchem w swobodnej atmosferze, braku presji i niepotrzebnych napięć.
Na treningi nie zabieramy oczekiwań ani ciężaru losów świata, a wewnętrzny krytyk idzie na spacer lub spać, chyba że ma zamiar nas pozytywnie dopingować

Zajęcia odbywać się będą raz w tygodniu w poniedziałki ( w sierpniu )
Kiedy : 2, 9, 16, 23, 30 sierpnia
Zbiórka : godz.19.00 ( przy transparencie )
Gdzie : Wielofunkcyjne boiska sportowe przy Stadionie Miejskim w Parku Miejskim
Zajęcia : od godz. 19 00 do 20 00
Zgłoszenia e-mail : ci@osir.legnica.eu
Dodatkowe informacje: www.osir.legnica.eu / 76 7233801
Udział w zajęciach jest bezpłatny
Pamiętamy o zabraniu maty na zajęcia

Zajęcia poprowadzi Olga Pirecka, certyfikowany nauczyciel Vinyasa Yoga RYT 200 pod przewodnictwem znanej i cenionej Ulli Wilczyńskiej-Kalak – międzynarodowy tytuł akredytowany przez Yoga Alliance. Uczestniczka wielu konferencji tanecznych, festiwali artystycznych, warsztatów i szkoleń z zakresu eksploracji ruchu funkcjonalnego, mobilizacji ciała oraz pracy z oddechem. Posiada również certyfikat instruktora jogi na Wyższej Szkole Edukacji w Sporcie oraz ukończone Studium Teatru Ruchu.

Olga wywodzi się ze środowiska teatralnego i tanecznego, gdzie od 12 lat pracuje z tematami body awareness. Na przestrzeni tych lat poznawała i rozwijała wiele stylów jogi oraz ćwiczeń pogłębiania świadomości ciała, które pozwalają jej komponować własne praktyki. Jogiczny styl życia stanowi dla niej metodę panowania nad stresem na scenie i przy codziennych wyzwaniach oraz sprawiania ciału zasłużonej przyjemności.
Autorka fotografii : Anastasia Karpowicz Photography

Opublikował: Zygmunt Mułek | Dodano: 23.07.2021 | Wyświetleń: 448
Powrót na listę aktualności

Zobacz także