Legnica - Oficjalny Portal Miasta

bip

Zapraszamy na Regionalne Forum Wolontariatu. Rejestracja do 6 grudnia

Zapraszamy na Regionalne Forum Wolontariatu. Rejestracja do 6 grudnia
29.11.2021
Zapraszamy na Regionalne Forum Wolontariatu. Rejestracja do 6 grudnia

Prezydent Legnicy wraz z Centrum Wolontariatu Miejskiego zapraszają na 2. Regionalne Forum Wolontariatu, które odbędzie się 8 grudnia w Hotelu Qubus w Legnicy (ul. Skarbowa 2), w godz. 9.00-15.00.

Regionalne Forum Wolontariatu to kolejna na terenie Zagłębia Miedziowego edycja organizowanego przez Urząd Miasta spotkania wolontariuszy, organizacji pozarządowych oraz instytucji publicznych, zaangażowanych w rozwój wolontariatu długoterminowego.

Drugie Regionalne Forum Wolontariatu to jednodniowe motywacyjne wydarzenie z udziałem prelegentów z całej Polski, pracujących na co dzień w korporacjach międzynarodowych i współpracujących z lokalnymi samorządami, organizacjami pozarządowymi, instytucjami, które współpracują z wolontariuszami i skierowane są do szeroko pojętej grupy odbiorców, którzy zainteresowani są rozwojem obszaru wolontariatu, a w szczególności wolontariatu pracowniczego. Udział w forum jest bezpłatny, a zarejestrować się można do 6 grudnia 2021 r. za pomocą strony www.konferencja.legnica.eu/wolontariat2021/.

 

 

Galeria zdjęć

Opublikował: Zygmunt Mułek | Dodano: 29.11.2021 | Wyświetleń: 413
Powrót na listę aktualności

Zobacz także