Legnica - Oficjalny Portal Miasta

bip

Zaproszenie na bezpłatne szkolenie z Pracowniczych Planów Kapitałowych

Zaproszenie na bezpłatne szkolenie z Pracowniczych Planów Kapitałowych
15.09.2020

Wojewoda dolnośląski Jarosław Obremski, Polski Fundusz Rozwoju oraz PFR Portal PPK zapraszają na konferencję „PPK blisko Ciebie”, dotyczącą  funkcjonowania i wdrożenia Pracowniczych Planów Kapitałowych (PPK). Spotkanie odbędzie się 29 września, początek godz.11.00 w Dolnośląskim Urzędzie Wojewódzkim we Wrocławiu.

Celem konferencji jest wsparcie przedsiębiorców w procesie wdrażania Pracowniczych Planów Kapitałowych. Organizatorzy szczególnie zapraszają reprezentantów firm: właścicieli, kadrę zarządzającą, przedstawicieli działów HR i finansowych, a także media oraz wszystkie osoby zainteresowane tematyką PPK.

Konferencja realizowana jest przez PFR oraz PFR Portal PPK we współpracy z wojewodą. Spotkanie obejmuje prezentację najważniejszych założeń Ustawy o PPK, omówienie zasad wdrożenia programu, a także przedstawienie dotychczasowych doświadczeń pracodawców. W planie spotkania przewidziany jest czas na indywidualne konsultacje z ekspertami regionalnymi PPK oraz na sesję pytań i odpowiedzi.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, jednak obowiązuje rejestracja. Program konferencji oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie poświęconej wydarzeniu. W celu zapobiegania rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2 konferencja będzie prowadzona z zachowaniem wszelkich środków ostrożności i zasad bezpieczeństwa. Przed rejestracją na wydarzenie prosimy o zapoznanie się z zasadami uczestnictwa w szkoleniach stacjonarnych, które znajdują się tutaj.

Pracownicze Plany Kapitałowe to dobrowolny, prywatny system długoterminowego oszczędzania, dostępny dla wszystkich osób zatrudnionych. Jest on tworzony nie przez samego pracownika, lecz wspólnie – przy jednoczesnym udziale pracodawców oraz państwa.

 

 

 

Opublikował: Zygmunt Mułek | Dodano: 15.09.2020 | Wyświetleń: 272
Powrót na listę aktualności

Zobacz także