Legnica - Oficjalny Portal Miasta

bip

Zatańcz z nami dla wolontariuszy. Podziękujemy im za ciężką pracę i wielkie serce

Zatańcz z nami dla wolontariuszy. Podziękujemy im za ciężką pracę i wielkie serce
03.12.2020
Zatańcz z nami dla wolontariuszy. Podziękujemy im za ciężką pracę i wielkie serce

5 grudnia obchodzić będziemy Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. Niestety w związku z epidemią koronawirusa, która trwa od początku tego roku, tradycyjna forma obchodów tj. Gala Wolontariatu musiała zostać odwołana.  W tym roku wszystkim wolontariuszom za ich ciężką pracę i wielkie serca podziękujmy tańcem.

Od miesiąca na profilu facebookowym Miasto Legnica i Team Legnica – wolontariat miasta publikujemy filmy, w których legniccy instruktorzy uczą układu tanecznego do piosenki Jerusalema. Wszystko po to, aby Legnica wspólnie zatańczyła w podziękowaniu dla wolontariuszy.

5 grudnia o godzinie 12.00 nasi instruktorzy tańca pojawią się w różnych przestrzeniach miasta, co będziecie mogli śledzić na żywo na Facebooku i Youtubie. W związku z ograniczeniami epidemicznymi, nie możemy Was zaprosić w te miejsca, ale mamy nadzieję, że będziecie tego dnia z nami przed ekranami komputerów, tabletów i telefonów. Gdy wybije godz. 12.00 wspólnie ruszmy do tańca.

Praca wolontariuszy to nieoceniony wkład na rzecz społeczeństwa. Szczególnie teraz, w czasie pandemii, dzięki ich zaangażowaniu i wsparciu, pomoc może dotrzeć do tych, którzy jej najbardziej potrzebują. Wolontariusze najczęściej działają poza blaskiem fleszy, z potrzeby serca, nie oczekując nic w zamian. Dlatego chociaż w ten symboliczny sposób im za to podziękujmy.

Transmisja 5 grudnia o godzinie 12.00 dostępna będzie na:

FB/MiastoLegnica
FB/teamlegnica
YT/Miasto Legnica

Galeria zdjęć

Opublikował: Barbara Sielicka | Dodano: 03.12.2020 | Wyświetleń: 295
Powrót na listę aktualności

Zobacz także