Legnica - Oficjalny Portal Miasta

bip

Zgłoś swojego kandydata

Zgłoś swojego kandydata
24.11.2021

Jeszcze tylko do czwartku (25 listopada) do północy trwa ogłoszony przez Centrum Wolontariatu Miejskiego #TEAMLegnica konkurs na Wolontariusza Roku 2021.

- W naszym mieście żyje wielu ciekawych i nietuzinkowych ludzi, którzy bezinteresownie i świadomie działają na rzecz dobra współmieszkańców. Zgłośmy ich do tego szczególnego wyróżnienia. - Chcemy, aby ten tytuł stał się prestiżowym wyróżnieniem, promującym postawy prospołeczne wolontariuszy, a także podziękowaniem dla nich za zaangażowanie i pracę – mówi Jakub Należny, pełnomocnik prezydenta ds. dzieci i młodzieży.

Kandydatów wybieramy w kategoriach:

1. Młody wolontariusz (do 18 lat)

2. Wolontariusz (19-59 lat)

3. Wolontariusz Senior (powyżej 60 lat)

4. Koordynator wolontariatu szkolnego

5. Wolontariat Pracowniczy (grupa pracowników danej firmy)

6. Firma Odpowiedzialna Społecznie

Nominowani do konkursu mogą być wolontariusze, którzy w okresie od 1.09.2020 r. do 25.11.2021 r. w sposób szczególny zasłużyli się w pracy dla społeczności lokalnej. Kandydatury do tytułu Wolontariusza Roku 2021 mogą składać instytucje publiczne i niepublicznie, organizacje społeczne, szkoły, a także inne podmioty działające na rzecz mieszkańców naszego miasta oraz osoby indywidualne.

Warunkiem przystąpienia do konkursu jest złożenie do 25 listopada br. (godzina 24.00) zgłoszenia kandydata/ kandydatów, które razem z regulaminem konkursu jest dostępne na stronie: https://konsultacje.legnica.eu/konsultacje/65

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone podczas III Gali Wolontariatu #TEAMLegnica, 9 grudnia 2021 r.

 

 

Opublikował: Zygmunt Mułek | Dodano: 24.11.2021 | Wyświetleń: 220
Powrót na listę aktualności

Zobacz także