Legnica - Oficjalny Portal Miasta

bip

Złote medale legnickich zawodniczek na mistrzostwach kraju w taekwon-do

Złote medale legnickich zawodniczek na mistrzostwach kraju w taekwon-do
20.10.2020
Złote medale legnickich zawodniczek na mistrzostwach kraju w taekwon-do

Świetny występ w XXIX Mistrzostwach Polski Juniorów w Ciechanowie zaliczyła zawodniczka Legnickiego Klubu Taekwon-do Monika Kowalczyk. Legniczanka drugi rok z rzędu wybrana została najlepszą zawodniczką turnieju zgarniając łącznie cztery medale w tegorocznych mistrzostw. Kowalczyk okazała się najlepsza w konkurencji walk do 65 kg oraz w testach siły, natomiast w układach i technikach specjalnych stanęła na najniższym stopniu podium.

Medale w Ciechanowie dla LKT Legnica wywalczyli również:

  • Kamila Kolanowska  - złoto w walkach pow. 75 kg młodzieżowców oraz walkach
    pow. 75 kg seniorek,  a także brązowy medal w testach siły młodzieżowców,
  • Marcin Blicharski – medal brązowy w walkach do 78 kg seniorów,

W zawodach w Ciechanowie wystartowało łącznie 338 juniorów, młodzieżowców i seniorów. Legnicki Klub Taekwon-do ostatecznie zakończył udział na czwartym miejscu
w klasyfikacji medalowej juniorów w gronie 39 klubów.

 

Galeria zdjęć

Opublikował: Zygmunt Mułek | Dodano: 20.10.2020 | Wyświetleń: 348
Powrót na listę aktualności

Zobacz także

W dniach od 1 września do 30 listopada 2020 r. na terenie całej Polski odbywa się najważniejsze dla polskiego rolnictwa obowiązkowe badanie statystyczne – Powszechny Spis Rolny 2020. Spis prowadzony jest  przede wszystkim metodą samospisu internetowego, za pomocą specjalnej aplikacji dostępnej pod adresem spisrolny.gov.plW sytuacji braku możliwości samodzielnego spisania się przez Internet, można spisać się,  dzwoniąc na infolinię spisową pod numer 22 279 99 99 lub skorzystać z pomocy rachmistrza spisowego który zadzwoni, aby pozyskać informacje od tych z Państwa którzy są rolnikami i zamieszkują na terenie Legnicy.