Legnica - Oficjalny Portal Miasta

bip

Zrelaksuj się w parku w ten weekend, czyli kolejna odsłona błogiego leniuchowania

Zrelaksuj się w parku w ten weekend, czyli kolejna odsłona błogiego leniuchowania
30.07.2020

W najbliższą sobotę i niedzielę (1 i 2 sierpnia) zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu  „PoLEŃ się latem. Weekendowy relaks w parku Miejskim” organizowanym przez Urząd Miasta w Legnicy oraz  Centrum Seniora LCK.

To trzecia już odsłona naszego błogiego lenistwa w parku Miejskim. Nie może nas  tam zabraknąć!

W sobotę w godz.11.00-12.00  tradycyjne spotkamy się z Tomaszem Kapturem, legnickim trenerem kung-fu, wu shu oraz samoobrony.  Pan Tomasz zadba o naszą kondycję, a zwłaszcza rozciągnięcie mięśni podczas ciekawych zajęć  gimnastycznych.  

W niedzielę, w godz.11.00-13.00 na Polanie Angielskiej spędzimy dwie godziny z Patrycją Rezler, instruktorką Fitenss World Legnica. Patrycja jest także specjalistką treningu siłowego i medycznego oraz instruktorką Strong First Level 1.

Na niedzielne zajęcia zapraszamy szczególnie panie w ciąży i po porodzie. Nasz partner przygotował łagodny i uniwersalny zestaw ćwiczeń, który na pewno poprawi wszytskim samopoczucie. Zajęcia te będą na tyle urozmaicone, że każdy z nas znajdzie coś dla siebie.  

Z kolei na dzieci będą czekać animacje z postacią z bajki, stanowiska z bańkami mydlanymi i malowaniem twarzy. Do naszej dyspozycji będzie też punkt informacyjny, w który dowiemy się wszystkiego o tegorocznym Legnickim Budżecie Obywatelskim. 

Na legnickie, słodkie leniuchowanie zabierzcie swoje maty do ćwiczeń, wygodny strój, koce, leżaki i prowiant piknikowy z ekologicznym wyposażeniem. Wydarzenie jest bezpłatne.

Z uwagi na obecną sytuację epidemiczną, zalecamy zabranie ze sobą płynu do dezynfekcji rąk oraz - na wszelki wypadek - maseczki ochronnej. Na miejscu rozłóżcie swoje koce co najmniej 2 metry od osób, które nie należą do najbliższej rodziny, tak by każdy czuł się swobodnie i bezpiecznie.

Opublikował: Zygmunt Mułek | Dodano: 30.07.2020 | Wyświetleń: 116
Powrót na listę aktualności

Zobacz także