Kalendarz wydarzeń
Pon | Wto | Śro | Czw | Pią | Sob | Nie |
---|---|---|---|---|---|---|
01 | 02 | 03 | 04 | |||
05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 |
26 | 27 | 28 | 29 | 30 |
-
ul. Artyleryjska 40 f
"Jesienne cuda wianki" z KM Agatka
01.11 -
Stacja Kultura – Galeria Kolei Dolnośląskich, dworzec kolejowy
"Indeks patriotyczny" – wystawa fotograficzna
01.11 -
Stacja Kultura – Galeria Kolei Dolnośląskich, dworzec kolejowy
„Red Star Story” – wystawa komiksów
01.11 -
Galeria „Loża” LBP, ul. Piastowska 22
„Niepodległość” – wystawa pokonkursowych prac plastycznych uczniów V Liceum Ogólnokształcącego w Legnicy
01.11 -
Kino Helios, NMP 9
Seanse z cyku Kultra Dostępna w kinie Helios- Listopad 2018
01.11 -
Siedziba PSSE ul. Zielona 13of (parter)
Klub "+50 "
02.11 -
ul. Pomorska 19
Turniej w Szachach Szybkich
02.11 -
Filie LBP
„Biblioteka Przyjazna Maluchom” – zajęcia dla dzieci 2-5 letnich z rodzicami lub opiekunami
02.11 -
Akademia Rycerska, sala Maneżowa
Drone Film Festival Legnica 2018
02.11 -
Klub Spiżarnia
Wieczór z Bardami VI - Projekt Grechuta
02.11 -
Akademia Rycerska, sala nr 242
Flamenco – zajęcia dla młodzieży i dorosłych od 3 listopada – w każdą sobotę
03.11 -
ul. Artyleryjska 40 f
"Jesienna Akademia Fitness"
05.11 -
ul. Artyleryjska 40 f
Active Junior – Jesienna Akademia Ruchu
05.11 -
ul. Mickiewicza 3
Twórcze poniedziałki w MCK
05.11 -
Filia nr 8 LBP, ul. S. Staszica 1
Poniedziałkowe spotkania „Przy książce i herbatce”
05.11 -
Filia Dziecięco-Młodzieżowa nr 2 LBP, ul. Pomorska 56
„Kwiaty z foamiranu jedwabnego” – warsztaty plastyczne
05.11 -
Kino Piast
Klub Miłośników Filmu-Listopad 2018
05.11 -
Akademia Rycerska, Sala baletowa (pok. 241)
Studio Baletowe
05.11 -
Sala nr 133 w Akademii Rycerskiej (wejście od dziedzińca)
Hatha – Joga
05.11 -
Rynek 5/6, I piętro
Cykl "Młodzi legniczanie sukcesu" - spotkanie z Dawidem Kutrynem
06.11 -
Siedziba PSSE ul. Zielona 13of (parter)
Przyjazna Kawiarenka +50 " Spotkaj się z nami !"
06.11 -
ul. Pomorska 19
Spotkanie Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych „NADZIEJA”
06.11 -
Galeria Sztuki, Plac Katedralny 1
„Sztuka czytania”
06.11 -
Filia nr 1 LBP, ul. P. Gojawiczyńskiej 4
„Klub czytających rodziców”
06.11 -
LBP, ul. Piastowska 22
Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki Czytelnika Głuchego
06.11 -
„Cała Polska Czyta Dzieciom”- głośne czytanie
06.11 -
Ekobiblioteka LBP, ul. W. Łukasińskiego 30
Eliminacje do XII Turnieju Wiedzy Ekologicznej „Dźwięki przyjazne i nieprzyjazne”
07.11 -
Akademia Rycerska, sala nr 133
Flamenco w LCK – zajęcia dla dzieci
07.11 -
Rynek 5/6
„Rękodzieło – sposób na nudę”
08.11 -
ul. Rataja 24
Czwartki w bibliotece z MCK
08.11 -
Pl. Kard. S. Wyszyńskiego 1
"Bądź Razem z Nami ! "
08.11 -
Pl. Kard. S. Wyszyńskiego 1
"Bądź Razem z Nami!"
08.11 -
ul. Pomorska 19
Błyskawiczny Turniej Szachowy
08.11 -
Galeria Ring (Rynek 12)
“Oblicza czerwieni”
08.11 -
Provincia Cafe Bistro Bar, ul. Złotoryjska 25
Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki Fantasy
08.11 -
Galeria LOŻA LBP, ul. Piastowska 22
Wystawa prac plastycznych Grażyny Majchrzyk
08.11 -
Akademia Rycerska, sala nr 133
Tai Chi
08.11 -
Kino Helios, NMP 9
Seanse z cyku Kultra Dostępna w kinie Helios- Listopad 2018
08.11 -
Kino Helios, NMP 9
Seanse z cyku Kultra Dostępna w kinie Helios- Listopad 2018
08.11 -
Akademia Rycerska, ul. Chojnowska 2
„Zapomniane nekropolie”- wykład Arkadiusza Muła - Dyrekora Muzeum Regionalnego w Jaworze
08.11 -
Akademia Rycerska, ul. Chojnowska 2
Wykład: Amaranty zapięte pod szyją. Odradzanie się polskiego munduru wojskowego w okresie I wojny światowej.
08.11 -
Klub Mieszkańców "Agatka"
"Ceramiczna przygoda"
09.11 -
ul. Artyleryjska 40 f
"Latająca pasieka edukacyjno-warsztatowa"
09.11 -
ul.N.M.Panny
Legnicki Bieg Niepodległości
09.11 -
ul. Mickiewicza 3 sala 23
Rejonowy Konkurs Poezji Patriotycznej dla młodzieży ze szkół ponadpodstawowych „Niepodległa”
09.11 -
Siedziba PSSE ul. Zielona 13of (parter)
Klub "+50 "
09.11 -
Siedziba PSSE ul. Zielona 13of (parter)
Klub "+50 "
09.11 -
ul. Pomorska 19
Turniej w Szachach Szybkich
09.11 -
ul. Pomorska 19
Turniej w Szachach Szybkich
09.11 -
ul. Pomorska 19
100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości w grafice – otwarte warsztaty graficzne.
09.11 -
ul. Pomorska 19
„Mini Omnibus – Wielka wiedza w małej głowie” – quiz dla dzieci i młodzieży z okazji 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepod
09.11 -
Filia nr 11 LBP, ul. Drohobycka 1
„Twórcze piątki” – zajęcia plastyczne dla dzieci
09.11 -
Rynek, AR, Stadion Miejski
Świętujemy Niepodległość! Miejskie obchody stulecia odzyskania Niepodległości.
09.11 -
Galeria Satyrykon
Wystawa Beaty Filipowicz „Ogłoszenia matrymonialne“
09.11 -
Galeria Satyrykon
Wystawa Beaty Filipowicz „Ogłoszenia matrymonialne“
09.11 -
Sala maneżowa Akademii Rycerskiej
Krzysztof Cugowski z zespołem Mistrzów - koncert "Sen o Dolinie"
09.11 -
Gmach Główny, ul. św. Jana
„Orzeł Biały – nasza duma"-wernisaż i wystawa pokonkursowa w Muzeum Miedzi
09.11 -
ul. Mickiewicza 3 sala 23
Koncert „Niepodległa” oraz Dolnośląski Konkurs Plastyczny „Moja Ojczyzna”
10.11 -
ul. Pomorska 19
Dolnośląskie Młodzieżowe Grand Prix w Szachach
10.11 -
Hala widowiskowo - sportowa OSiR
Koncert Zespołu Pieśni i Tańca Śląsk „A to Polska właśnie“
10.11 -
Niepodległościowa Wycieczka z Rodziną
11.11 -
stadion im. Orła Białego
MKS Miedź Legnica S.A – Arka Gdynia
11.11 -
Sala Królewska w Legnicy
A gdy na wojenkę szli ojczyźnie służyć.... Pieśni patriotyczne i najsłynniejsze arie operowe w wykonaniu Adriany Ferfeckiej
11.11 -
ul. Mickiewicza 3
Twórcze poniedziałki w MCK
12.11 -
ul. Mickiewicza 3
Twórcze poniedziałki w MCK
12.11 -
LBP, ul. Piastowska 22
Warsztaty rękodzieła artystycznego sekcji kreatywnej „Złote ręce”
12.11 -
Zamek Piastowski, sala nr 6
Wykład „Depresja wieku starszego – co to jest i jak sobie pomóc“
12.11 -
Kino Piast
Klub Miłośników Filmu-Listopad 2018
12.11 -
Kino Piast
Klub Miłośników Filmu-Listopad 2018
12.11 -
, Rynek 5/6, I p.
Legniczanie znani i lubiani Spotkanie z Witoldem Łaszewskim
13.11 -
Dom Studenta PWSZ im. Witelona w Legnicy
John Porter - Witelon Music Night
13.11 -
ul. Pomorska 19
Spotkanie Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych „NADZIEJA”
13.11 -
ul. Pomorska 19
Spotkanie Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych „NADZIEJA”
13.11 -
Galeria Sztuki, Plac Katedralny 1
„Sztuka czytania”
13.11 -
Galeria Sztuki, Plac Katedralny 1
„Sztuka czytania”
13.11 -
Kino Helios, NMP 9
Seanse z cyklu Kino Konesera w Kinie Helios - Listopad 2018
14.11 -
Teatr Modrzejewskiej w Legnicy, Scena Gadzickiego
„Popiół i diament-zagadka nieśmiertelności”
14.11 -
Teatr Modrzejewskiej w Legnicy, Scena Gadzickiego
„Popiół i diament-zagadka nieśmiertelności”
14.11 -
Hall Starego Ratusza
Wernisaż i wystawa malarstwa Marii Antoniak
14.11 -
Hall Starego Ratusza
Wernisaż i wystawa malarstwa Marii Antoniak
14.11 -
Rynek 5/6
„Rękodzieło – sposób na nudę”
15.11 -
Rynek 5/6
„Rękodzieło – sposób na nudę”
15.11 -
ul. Rataja 24
Czwartki w bibliotece z MCK
15.11 -
ul. Rataja 24
Czwartki w bibliotece z MCK
15.11 -
Pl. Kard. S. Wyszyńskiego 1
"Bądź Razem z Nami ! "
15.11 -
Pl. Kard. S. Wyszyńskiego 1
"Bądź Razem z Nami ! "
15.11 -
Pl. Kard. S. Wyszyńskiego 1
"Bądź Razem z Nami!"
15.11 -
Pl. Kard. S. Wyszyńskiego 1
"Bądź Razem z Nami!"
15.11 -
ul. Pomorska 19
Błyskawiczny Turniej Szachowy
15.11 -
ul. Pomorska 19
Błyskawiczny Turniej Szachowy
15.11 -
Galeria Ring (Rynek 12)
“Oblicza czerwieni”
15.11 -
Galeria Ring (Rynek 12)
“Oblicza czerwieni”
15.11 -
LBP, ul. Piastowska 22
„Amicus Librorum – Przyjaciel Biblioteki”
15.11 -
„Cała Polska Czyta Dzieciom”- głośne czytanie
15.11 -
„Cała Polska Czyta Dzieciom”- głośne czytanie
15.11 -
Kino Helios, NMP 9
Seanse z cyku Kultra Dostępna w kinie Helios- Listopad 2018
15.11 -
Kino Helios, NMP 9
Seanse z cyku Kultra Dostępna w kinie Helios- Listopad 2018
15.11 -
Teatr Modrzejewskiej w Legnicy, Scena Gadzickiego
„Popiół i diament-zagadka nieśmiertelności”
15.11 -
Teatr Modrzejewskiej w Legnicy, Scena Gadzickiego
„Popiół i diament-zagadka nieśmiertelności”
15.11 -
Akademia Rycerska, ul. Chojnowska 2
Wykład: Ku wolności. Polskie panoramy batalistyczne jako wyraz niepodległościowych dążeń Polaków pod zaborami,
15.11 -
Hall Starego Ratusza
Wernisaż i wystawa malarstwa Marii Antoniak
15.11 -
Galeria Sztuki (Plac Katedralny 1)
28. Ogólnopolski Przegląd Malarstwa Młodych PROMOCJE 2018
16.11 -
Galeria Sztuki (Plac Katedralny 1)
28. Ogólnopolski Przegląd Malarstwa Młodych PROMOCJE 2018
16.11 -
ul. Artyleryjska 40 f
Wieczór z kulturą Rumunii historia – literatura - sztuka
16.11 -
ul. Mickiewicza 3 sala 23
Rejonowy Konkurs recytatorski dla klas IV-VIII SP
16.11 -
Siedziba PSSE ul. Zielona 13of (parter)
Klub "+50 "
16.11 -
Siedziba PSSE ul. Zielona 13of (parter)
Klub "+50 "
16.11 -
ul. Pomorska 19
Turniej w Szachach Szybkich
16.11 -
ul. Pomorska 19
Turniej w Szachach Szybkich
16.11 -
Filia nr 11 LBP, ul. Drohobycka 1
„Twórcze piątki” – zajęcia plastyczne dla dzieci
16.11 -
Filia nr 11 LBP, ul. Drohobycka 1
„Twórcze piątki” – zajęcia plastyczne dla dzieci
16.11 -
Klub Spiżarnia
Koncert w ramach trasy “Punk's Not Dead Tour 2018”
16.11 -
Sala maneżowa Akademii Rycerskiej
Festiwal Form Audiowizualnych Intermediale
16.11 -
Teatr Modrzejewskiej w Legnicy, Scena Gadzickiego
„Popiół i diament-zagadka nieśmiertelności”
16.11 -
Teatr Modrzejewskiej w Legnicy, Scena Gadzickiego
„Popiół i diament-zagadka nieśmiertelności”
16.11 -
hala widowiskowa ZSI, ul. Wierzyńskiego 1,
XIX CUPRUM CUP – International Karate WKF - Polish Open 2018,
16.11 -
Galeriia Kolei Dolnośląskich
Dzień Kolejarza na Stacji Kultura
16.11 -
basen Delfinek
Zawody Pływackie
17.11 -
Galeria Sztuki (Plac Katedralny 1)
20.23, peron 4. Odzyskiwanie suwerenności miasta – warsztaty
17.11 -
Teatr Modrzejewskiej w Legnicy, Scena Gadzickiego
„Popiół i diament-zagadka nieśmiertelności”
17.11 -
Teatr Modrzejewskiej w Legnicy, Scena Gadzickiego
„Popiół i diament-zagadka nieśmiertelności”
17.11 -
Klub Spiżarnia
Koncert Sztywny Pal Azji
17.11 -
ul. Artyleryjska 40 f
Jesienne bieganie z "Agatką".
18.11 -
Rynek
Jarmark Staroci
18.11 -
Sala maneżowa Akademii Rycerskiej
Koncert Lao Che
18.11 -
Teatr Modrzejewskiej w Legnicy, Scena Gadzickiego
„Popiół i diament-zagadka nieśmiertelności”
18.11 -
Teatr Modrzejewskiej w Legnicy, Scena Gadzickiego
„Popiół i diament-zagadka nieśmiertelności”
18.11 -
ul. Mickiewicza 3
Twórcze poniedziałki w MCK
19.11 -
ul. Mickiewicza 3
Twórcze poniedziałki w MCK
19.11 -
LBP, ul. Piastowska 22
Warsztaty rękodzieła artystycznego sekcji kreatywnej „Złote ręce”
19.11 -
LBP, ul. Piastowska 22
Warsztaty rękodzieła artystycznego sekcji kreatywnej „Złote ręce”
19.11 -
Kino Piast
Klub Miłośników Filmu-Listopad 2018
19.11 -
Kino Piast
Klub Miłośników Filmu-Listopad 2018
19.11 -
ul. Mickiewicza 3 Galeria
Rejonowy Konkurs Plastyczny „Sprzątanie to fajne zadanie”
20.11 -
Siedziba PSSE ul. Zielona 13of (parter)
Przyjazna Kawiarenka +50 " Spotkaj się z nami !"
20.11 -
Siedziba PSSE ul. Zielona 13of (parter)
Przyjazna Kawiarenka +50 " Spotkaj się z nami !"
20.11 -
ul. Pomorska 19
Spotkanie Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych „NADZIEJA”
20.11 -
ul. Pomorska 19
Spotkanie Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych „NADZIEJA”
20.11 -
Galeria Sztuki, Plac Katedralny 1
„Sztuka czytania”
20.11 -
Galeria Sztuki, Plac Katedralny 1
„Sztuka czytania”
20.11 -
LBP, ul. Piastowska 22
„Pisemne bazgroty – literackie pieszczoty” - warsztaty literackie
20.11 -
Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Legnicy
Podsumowanie XVII Regionalnego konkursu plastycznego i fotograficznego ,,Chrońmy przyrodę ojczystą’’
20.11 -
Akademia Rycerska, ul. Chojnowska 2
Nabór do orkiestry dętej w LCK
20.11 -
LBP, ul. Piastowska 22
XII Turniej Wiedzy Ekologicznej „Dźwięki przyjazne i nieprzyjazne” - finał
21.11 -
Filia Zbiorów Muzycznych i Specjalnych LBP, ul. A. Mickiewicza 26
Projekcja filmu z audiodeskrypcją pt. „Dziewczyna z szafy”
21.11 -
Kino Helios, NMP 9
Seanse z cyklu Kino Konesera w Kinie Helios - Listopad 2018
21.11 -
Kino Helios, NMP 9
Seanse z cyklu Kino Konesera w Kinie Helios - Listopad 2018
21.11 -
Muzeum Miedzi, Akademia Rycerska, ul. Chojnowska 2
Warsztaty z RoboKlocków w Muzeum Miedzi
21.11 -
Rynek 5/6
„Rękodzieło – sposób na nudę”
22.11 -
Rynek 5/6
„Rękodzieło – sposób na nudę”
22.11 -
CKZiU w Legnicy ul.Lotnicza
XXXIV Ogólnopolski Konkurs Krasomówczy Dzieci i Młodzieży
22.11 -
ul. Rataja 24
Czwartki w bibliotece z MCK
22.11 -
ul. Rataja 24
Czwartki w bibliotece z MCK
22.11 -
Pl. Kard. S. Wyszyńskiego 1
"Bądź Razem z Nami ! "
22.11 -
Pl. Kard. S. Wyszyńskiego 1
"Bądź Razem z Nami ! "
22.11 -
Pl. Kard. S. Wyszyńskiego 1
"Bądź Razem z Nami!"
22.11 -
Pl. Kard. S. Wyszyńskiego 1
"Bądź Razem z Nami!"
22.11 -
ul. Pomorska 19
Błyskawiczny Turniej Szachowy
22.11 -
ul. Pomorska 19
Błyskawiczny Turniej Szachowy
22.11 -
Provincia Cafe Bistro Bar, ul. Złotoryjska 25
Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki Fantasy
22.11 -
Provincia Cafe Bistro Bar, ul. Złotoryjska 25
Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki Fantasy
22.11 -
LBP, ul. Piastowska 22
„Miejsce na ziemi – liryczny koncert z okazji 100 – lecia odzyskania Niepodległości” w wykonaniu Katarzyny Nowak
22.11 -
Klasztor Zakonu Braci Mniejszych w Legnicy, ul. Macieja Rataja 23
Wykład pt. „Paweł Juros – historia rodu"
22.11 -
Akademia Rycerska, ul. Chojnowska 2
Wykład: O Niepodległą. Rok 1918
22.11 -
ul. Artyleryjska 40 f
„Laboratorium piernika"
23.11 -
ul. Artyleryjska 40 f
Akademia zdrowia i smaku - KM Agatka
23.11 -
ul. Mickiewicza 3 sala 23
Koncert z piosenkami Majki Jeżowskiej
23.11 -
Siedziba PSSE ul. Zielona 13of (parter)
Klub "+50 "
23.11 -
Siedziba PSSE ul. Zielona 13of (parter)
Klub "+50 "
23.11 -
ul. Pomorska 19
Turniej w Szachach Szybkich
23.11 -
ul. Pomorska 19
Turniej w Szachach Szybkich
23.11 -
Filia nr 11 LBP, ul. Drohobycka 1
„Twórcze piątki” – zajęcia plastyczne dla dzieci
23.11 -
Filia nr 11 LBP, ul. Drohobycka 1
„Twórcze piątki” – zajęcia plastyczne dla dzieci
23.11 -
Sala maneżowa Akademii Rycerskiej
Koncert Legnica Jazz Day "Toots Roots"
23.11 -
Spacer Andrzejkowy - Karpacz - Borowice
24.11 -
ul. Mickiewicza 3 sala 23
Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia
24.11 -
ul. Pomorska 19
Turniej Tenisa Stołowego dla Amatorów
24.11 -
Sala maneżowa Akademii Rycerskiej
Pokaz tańca Flamenco
24.11 -
Teatr Modrzejewskiej w Legnicy, Scena na Strychu
DZIEŃ DOBRY I DO WIDZENIA
24.11 -
hala widowiskowo-sportowa OSiR, ul. Lotnicza 52
MSPR Siódemka Miedź Legnica – Politechnika Anilana Łódź
24.11 -
Teatr Modrzejewskiej w Legnicy, Scena na Strychu
DZIEŃ DOBRY I DO WIDZENIA
25.11 -
Teatr Modrzejewskiej w Legnicy, Scena na Strychu
DZIEŃ DOBRY I DO WIDZENIA
25.11 -
ul. Mickiewicza 3 Galeria
Wernisaż wystawy „Mistrz i uczeń”
26.11 -
ul. Mickiewicza 3
Twórcze poniedziałki w MCK
26.11 -
ul. Mickiewicza 3
Twórcze poniedziałki w MCK
26.11 -
LBP, ul. Piastowska 22
Warsztaty rękodzieła artystycznego sekcji kreatywnej „Złote ręce”
26.11 -
LBP, ul. Piastowska 22
Warsztaty rękodzieła artystycznego sekcji kreatywnej „Złote ręce”
26.11 -
Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Legnicy
Turniej Szkół Podstawowych ,,50 lat Orderu Uśmiechu’’
26.11 -
Kino Piast
Klub Miłośników Filmu-Listopad 2018
26.11 -
Kino Piast
Klub Miłośników Filmu-Listopad 2018
26.11 -
Filia nr 7 LBP, ul. Neptuna 14
„Świąteczny Anioł” – konkurs plastyczny dla dzieci do lat 11.
26.11 -
Siedziba PSSE ul. Zielona 13of (parter)
Przyjazna Kawiarenka +50 " Spotkaj się z nami !"
27.11 -
Siedziba PSSE ul. Zielona 13of (parter)
Przyjazna Kawiarenka +50 " Spotkaj się z nami !"
27.11 -
ul. Pomorska 19
Spotkanie Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych „NADZIEJA”
27.11 -
ul. Pomorska 19
Spotkanie Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych „NADZIEJA”
27.11 -
Galeria Sztuki, Plac Katedralny 1
„Sztuka czytania”
27.11 -
Galeria Sztuki, Plac Katedralny 1
„Sztuka czytania”
27.11 -
Provincia Cafe Bistro Bar, ul. Złotoryjska 25
„Książka na prowincji”– spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki
27.11 -
Filia Dziecięco-Młodzieżowa nr 1 LBP, ul. W. Łukasińskiego 30
Spotkanie Młodzieżowego Dyskusyjnego Klubu Książki
27.11 -
Teatr Modrzejewskiej w Legnicy, Scena Gadzickiego
Przedstawienie teatralne ORKIESTRA
28.11 -
Teatr Modrzejewskiej w Legnicy, Scena Gadzickiego
Przedstawienie teatralne ORKIESTRA
28.11 -
Rynek 5/6
„Rękodzieło – sposób na nudę”
29.11 -
Rynek 5/6
„Rękodzieło – sposób na nudę”
29.11 -
ul. Rataja 24
Czwartki w bibliotece z MCK
29.11 -
ul. Rataja 24
Czwartki w bibliotece z MCK
29.11 -
Pl. Kard. S. Wyszyńskiego 1
" Andrzejki 2018 "
29.11 -
ul. Pomorska 19
Błyskawiczny Turniej Szachowy
29.11 -
ul. Pomorska 19
Błyskawiczny Turniej Szachowy
29.11 -
LBP, ul. Piastowska 22
„Legnickie bramy i sienie” - cykl spotkań „Gawędy o Legnicy”
29.11 -
Kino Helios, NMP 9
Seanse z cyku Kultra Dostępna w kinie Helios- Listopad 2018
29.11 -
Kino Helios, NMP 9
Seanse z cyku Kultra Dostępna w kinie Helios- Listopad 2018
29.11 -
Akademia Rycerska, ul. Chojnowska 2
Wykład: Portret legionowy 1914 – 1918 w zbiorach Muzeum Narodowego w Krakowie
29.11 -
ul. Artyleryjska 40 f
Wieczór artystyczny w Klubie " Agatka"
30.11 -
Siedziba PSSE ul. Zielona 13of (parter)
Klub "+50 "
30.11 -
Siedziba PSSE ul. Zielona 13of (parter)
Klub "+50 "
30.11 -
ul. Pomorska 19
Turniej w Szachach Szybkich
30.11 -
ul. Pomorska 19
Turniej w Szachach Szybkich
30.11 -
Stacja Kultura – Galeria Kolei Dolnośląskich, dworzec kolejowy
„Red Star Story” – wystawa komiksów
30.11 -
Stacja Kultura – Galeria Kolei Dolnośląskich, dworzec kolejowy
„Red Star Story” – wystawa komiksów
30.11 -
Galeria Ring (Rynek 12)
„PL100”-finisaż
30.11 -
Filia nr 11 LBP, ul. Drohobycka 1
„Twórcze piątki” – zajęcia plastyczne dla dzieci
30.11 -
Filia nr 11 LBP, ul. Drohobycka 1
„Twórcze piątki” – zajęcia plastyczne dla dzieci
30.11 -
Filia nr 8 LBP, ul. S. Staszica 1
„Wędrówki po legnickich Bielanach (Neulandzie)” – z cyklu „Opowieści Pana Wojtka…”
30.11 -
Sala maneżowa Akademii Rycerskiej
Spektakl „Kolacja dla głupca”
30.11 -
Teatr Modrzejewskiej w Legnicy, Scena Gadzickiego
Przedstawienie teatralne ORKIESTRA
30.11