Legnica - Oficjalny Portal Miasta

bip

Wegańskie przysmaki. Spotkanie autorskie z Olą Taborek.

FB i You Tube MIasto Legnica Oraz LBP
powiększ zdjęcie:
18.11 18:00 - 18.11 19:00
Organizator: Urząd Miasta Legnica
Plac Słowiański 8 Legnica 59-220
Jak zrobić smalec bez grama boczku i słoniny? W dodatku z prawdziwą cebulką, jabłkiem i skwarkami? A może nie wierzycie, że można upiec piernik bez ani jednego jajka, bez cukru i z użyciem innej niż pszenna mąki? A jego głównym składnikiem będą… pomidory i banany… i nadal będzie smakował jak piernik?
Spotkanie z Olą Taborek, to nie tylko rozmowa na temat bezmięsnej kuchni. To nie tylko odczyt listy składników, potrzebnych do zrobienia wegańskiego pasztetu, mielonych czy nawet bigosu. To przede wszystkim super przygoda ze zdrowym trybem życia, odpowiednią dietą i sposobem na znakomite samopoczucie.
18 listopada o godz. 18.00 zapraszamy Was na LIVE z Olą Taborek.
Ola Taborek jest jedną ze wschodzących gwiazd polskiej dietetyki. Dyplomowany dietetyk, specjalista żywienia roślinnego, w trakcie specjalizacji z żywienia dzieci. Od 12 lat wegetarianka, od 7 lat weganka. Mama 5-letniej Feli, która jest inspiracją we wszystkich dziedzinach jej życia. Pasjonatka zdrowej kuchni, uczy zdrowych nawyków, nie dając przepisu na potrawę tylko przepis na zmianę i nowe życie. Nie teoretyzuje, lecz swoją kuchnię zamienia w praktyczne laboratorium smaku, w którym każdy znajdzie coś dla siebie!
 
org. UM Legnica oraz LBP
Powrót na listę wydarzeń