Legnica - Oficjalny Portal Miasta

bip

Bezpłatne zajęcia ruchowe dla osób z Ukrainy z Avatarem

powiększ zdjęcie:
01.11 10:00 - 30.11 21:00
Organizator: Akademia Avatara
Św. Piotra 14 Legnica 59-220

Dzień dobry, działamy - wspieramy, rozpowszechniam informację :)

Bezpłatne zajęcia ruchowe dla osób z Ukrainy!

Ruch to nie tylko dbanie o kondycję ciała, zdrowie i sprawność, to również poprawa samopoczucia i praca z układem nerwowym. Te elementy są nam przydatne do funkcjonowania w społeczeństwie, dźwigania ciężaru trudnych sytuacji życiowych, radzenia sobie z codziennym stresem.

Akademia Avatara, prowadząca zajęcia ruchowe w dwóch legnickich lokalizacjach oraz jednej lubińskiej otwiera swoje progi dla uczestników z Ukrainy znajdujących się w ciężkim położeniu po wybuchu konfliktu zbrojnego.

Zapraszamy osoby od 6 roku życia na szereg zajęć o charakterze sportowym oraz prozdrowotnym. Akrobatyka, taniec współczesny, akrobatyka powietrzna na szarfach i kołach, taniec hip-hop dla dzieci i młodzieży, a także joga, czy treningi kondycyjne dla dorosłych i gimnastyka dla osób 50+ to zajęcia, spośród których można wybierać.

Chętnych czeka bezpłatny półroczny udział w dowolnie wybranych lekcjach, bez żadnych zobowiązań. Wsparcie dotyczy osób, które przyjechały z Ukrainy po wybuchu konfliktu zbrojnego, czyli po 24 lutego.

Akademia Avatara zaprasza do jednej z trzech siedzib.

Zgłoszenia tylko telefonicznie! Liczba miejsc ograniczona.

Legnica, ul. Św. Piotra 14

Legnica, ul. Piastowska 1 - Drugi Wymiar

Lubin, ul. Składowa 1


Telefon w języku polskim: 508 844 113
Telefon w języku ukraińskim: 736 846 003

 

Powrót na listę wydarzeń