Kalendarz wydarzeń

Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
            01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
Filia nr 9 LBP, ul. II Armii Wojska Polskiego 1

„Ja i moje ulubione zwierzątko” poetyckie spotkanie literaturą

02.04
ul. Artyleryjska 40 f

WIOSENNA AKADEMIA RUCHU w " Agatce"

02.04
Filia nr 1 LBP, ul. P. Gojawiczyńskiej 4

„Klub czytających rodziców”

03.04
Filia Dziecięco-Młodzieżowa nr 1 LBP, ul. W. Łukasińskiego 30

Warsztaty rękodzieła artystycznego sekcji kreatywnej „Złote Ręce”

03.04
Siedziba PSSE ul. Zielona 13of (parter)

Obywatelska Kawiarenka "Spotkaj się z nami!"

03.04
Filia nr 1 LBP, ul. P. Gojawiczyńskiej 4

„Cała Polska Czyta Dzieciom”- głośne czytanie

03.04
ul. Koziorożca 9

Wygibasy – mamy i bobasy

03.04
ul. Koziorożca 9

Planszówkownia

03.04
Muzeum Miedzi, wejście od ul. Św. Jana

Wystawa : Pora na dobranoc…

03.04
Letia Business Center, ul. Rycerska 24

X Spotkanie Kobiet z Anną Męczyńską oraz Witoldem Szmandą

03.04
hala widowiskowo-sportowa OSiR, ul. Lotnicza 52

Finał konkursu „Uczę się bezpiecznie żyć”

04.04
Provincia Cafe Bistro Bar, ul. Złotoryjska 25

Spotkania Dyskusyjnego Klubu Książki Fantasy

05.04
Centrum Spotkań im Jana Pawła II w Legnicy Pl. Kard. S. Wyszyńskiego 1

"Bądź Razem z Nami!"

05.04
ul. Rataja 24

Czwartki w bibliotece

05.04
ul. Pomorska 19

Błyskawiczny Turniej Szachowy

05.04
ul. Mickiewicza 10

Otwarty Przegląd Muzyczny

05.04
Filia nr 11 LBP, ul. Drohobycka 1

„Twórcze piątki” – zajęcia plastyczne dla dzieci

06.04
Filia nr 3 LBP, ul. Głogowska 75

„Wieczór w bibliotece z H. Ch. Andersenem”

06.04
Siedziba PSSE ul. Zielona 13of (parter)

Klub "+50 "

06.04
Legnica ul. Artyleryjska 40 f

KLUBOWY BAZAR WIEDZY w "Agatce "

06.04
ul. Pomorska 19

Turniej w Szachach Szybkich

06.04
Galeria Sztuki, Pl. Katedralny 1

Otwarta Pracownia Sztuki

06.04
Sala Maneżowa, Akademia Rycerska

Koncert Tomasz Stańko & New York Quartet

07.04
Ekobiblioteka oraz Filia Dziecięco-Młodzieżowa nr 1 LBP,

„VIII Noc z Andersenem”

07.04
ul. Koziorożca 9

Spotkanie z Marzeną Kipiel-Sztuką

07.04
ul. Koziorożca 9

Planszówkowy zawrót głowy

07.04
Scena Gadzickiego

Spektakl „BIESY”

07.04
basen „Delfinek” w Legnicy, ul. Polarna 7

ZAWODY PŁYWACKIE NA DELFINKU

07.04
 Start w Legnicy sprzed kościoła pw. Marii Panny

Bieg bitwy pod Legnicą 1241 - półmaraton.

08.04
Scena Gadzickiego

Spektakl „BIESY”

08.04
Filia nr 8 LBP, ul. S. Staszica 1

Poniedziałkowe spotkania „Przy książce i herbatce”

09.04
Filia Dziecięco-Młodzieżowa nr 2 LBP, ul. Pomorska 56

„Zdrowe plecy” cz. 2 – spotkanie z Konradem Konewczyńskim

09.04
Filia Dziecięco-Młodzieżowa nr 2 LBP, ul. Pomorska 56

„Zdrowe plecy” cz. 2

09.04
Filia nr 9 LBP, ul. II Armii Wojska Polskiego 1

„Pisemne bazgroty – literackie pieszczoty” - warsztaty literackie

09.04
ul. Mickiewicza 3 sala 13

Twórcze poniedziałki w MCK

09.04
ul. Artyleryjska 40 f

"Muzyczna przygoda z Agatka Music Band" -

09.04
Szkoła Podstawowa nr 6 w Legnicy przy ul. Al. marsz. Piłsudskiego 3

Wieczór pamięci o św. Janie Pawle II

09.04
kino Piast (ul. Biskupia 3)

Klub Miłośników Filmu

09.04
Filia Dziecięco-Młodzieżowa nr 1 LBP, ul. W. Łukasińskiego 30

Warsztaty rękodzieła artystycznego sekcji kreatywnej „Złote Ręce”

10.04
Siedziba PSSE ul. Zielona 13of (parter)

Obywatelska Kawiarenka "Spotkaj się z nami!"

10.04
Filia nr 8 LBP, ul. S. Staszica 1

Głośne czytanie dzieciom

10.04
ul. Koziorożca 9

Wygibasy – mamy i bobasy

10.04
ul. Koziorożca 9

Planszówkownia

10.04
Sala Maneżowa Akademii Rycerskiej (wejście od ul. Ojców Zbigniewa i Michała)

Koncert dla dzieci "Cztery pory roku"

10.04
Filia Zbiorów Muzycznych i Specjalnych LBP, ul. A. Mickiewicza 26

Klub Filmowy Osób Niewidomych- Projekcja filmu z audiodeskrypcją „Pokój"

11.04
Centrum Spotkań im Jana Pawła II w Legnicy Pl. Kard. S. Wyszyńskiego 1

"Bądź Razem z Nami!"

12.04
ul. Rataja 24

Czwartki w bibliotece

12.04
ul. Pomorska 19

Błyskawiczny Turniej Szachowy

12.04
sale sportowe: ul. Wierzyńskiego 1, Radosna 17, Głogowska 16, Złotoryjska 144, Lotnicza 52

Półfinały Akademickich Mistrzostw Polski w Piłce Siatkowej Kobiet i Mężczyzn

12.04
Filia nr 11 LBP, ul. Drohobycka 1

„Twórcze piątki” – zajęcia plastyczne dla dzieci

13.04
Siedziba PSSE ul. Zielona 13of (parter)

Klub "+50 "

13.04
Scena Gadzickiego

Spektakl „WIERNA WATAHA”

13.04
ul. Artyleryjska 40 f

W KRAINIE HERBATY

13.04
ul. Pomorska 19

Turniej w Szachach Szybkich

13.04
Galeria Sztuki, Pl. Katedralny 1

Otwarta Pracownia Sztuki

13.04
stadion im. Orła Białego

MKS Miedź Legnica S.A. – Stomil Olsztyn

13.04
ul. Koziorożca 9

Wiosenny bal z koszyczkiem

14.04
Sala Maneżowa Akademii Rycerskiej (wejście od dziedzińca)

Warsztaty salsy

14.04
sala sportowa Szkoły Podstawowej Nr 16, ul. Tatrzańska 9, ZSO-3, ul. Mazowiecka 3

XXI Wojewódzkie Mistrzostwa Dolnego Śląska w Halowej Piłce Nożnej Drużyn OHP

14.04
ul. Mickiewicza 3 sala 13

Twórcze poniedziałki w MCK

16.04
kino Piast (ul. Biskupia 3)

Klub Miłośników Filmu

16.04
Filia Dziecięco-Młodzieżowa nr 1 LBP, ul. W. Łukasińskiego 30

Warsztaty rękodzieła artystycznego sekcji kreatywnej „Złote Ręce”

17.04
Siedziba PSSE ul. Zielona 13of (parter)

Obywatelska Kawiarenka "Spotkaj się z nami!"

17.04
Dom Studenta PWSZ, ul. A. Mickiewicza 3

Witelon Music Night - Plug'n'Blues

17.04
ul. Koziorożca 9

Wygibasy – mamy i bobasy

17.04
ul. Koziorożca 9

Planszówkownia

17.04
Scena Gadzickiego

Spektakl „WIERNA WATAHA”

17.04
Ekobiblioteka, ul. W. Łukasińskiego 30

IX Przegląd Form Teatralnych „Mali aktorzy dla ekologii”

18.04
hala widowiskowo-sportowa OSiR, ul. Lotnicza 52

Piłka ręczna mężczyzn, mecz o mistrzostwo 1 ligi

18.04
Provincia Cafe Bistro Bar, ul. Złotoryjska 25

Spotkania Dyskusyjnego Klubu Książki Fantasy

19.04
Centrum Spotkań im Jana Pawła II w Legnicy Pl. Kard. S. Wyszyńskiego 1

"Bądź Razem z Nami!"

19.04
Filia Dziecięco-Młodzieżowa nr 2 LBP, ul. Pomorska 56

„Moje małe muzykowanie” Muzyka, instrumenty, zabawa. Spotkanie z Janem Plewczyńskim.

19.04
ul. Rataja 24

Czwartki w bibliotece

19.04
ul. Pomorska 19

Błyskawiczny Turniej Szachowy

19.04
Biblioteka im. Jana Pawła II w Legnicy, ul. Kościuszki 4

Sesja naukowa „Henryk Pobożny – obrońca chrześcijańskiej Europy”

19.04
Filia nr 11 LBP, ul. Drohobycka 1

„Twórcze piątki” – zajęcia plastyczne dla dzieci

20.04
Siedziba PSSE ul. Zielona 13of (parter)

Klub "+50 "

20.04
Ekobiblioteka LBP, ul. W. Łukasińskiego 30

IX Przegląd Form Teatralnych „Mali aktorzy dla ekologii”- finał

20.04
ul. Artyleryjska 40 f

WIECZÓR ORIENTALNY w Klubie "Agatka"

20.04
ul. Pomorska 19

Turniej w Szachach Szybkich

20.04
Galeria Sztuki, Pl. Katedralny 1

Otwarta Pracownia Sztuki

20.04
hala sportowa przy Zespole Szkół Integracyjnych w Legnicy ul. Wierzyńskiego 1

Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego dla Dzieci i Młodzieży o Puchar Prezydenta Miasta Legnicy

21.04
ul. Św. Piotra 14

Ekstremalne rozciąganie - kurs

21.04
Sala Królewska Akademii Rycerskiej (wejście od ul. Bilsego)

"Droga na szczyt"- spotkanie z Celiną Kukuczką

21.04
start-meta: Aleja Orła Białego w Parku Miejskim

OTWARTE MISTRZOSTWA LEGNICY W NORDIC WALKING

21.04
hala widowiskowo-sportowa OSiR, ul. Lotnicza 52

Mistrzostwa Polski w Kickboxingu

21.04
Sala Maneżowa Akademii Rycerskiej

Spektakl "Szalone nożyczki"

22.04
ul. Mickiewicza 3 sala 13

Twórcze poniedziałki w MCK

23.04
kino Piast (ul. Biskupia 3)

Klub Miłośników Filmu

23.04
Filia Dziecięco-Młodzieżowa nr 1 LBP, ul. W. Łukasińskiego 30

Warsztaty rękodzieła artystycznego sekcji kreatywnej „Złote Ręce”

24.04
Siedziba PSSE ul. Zielona 13of (parter)

Obywatelska Kawiarenka "Spotkaj się z nami!"

24.04
Provincia Cafe Bistro Bar, ul. Złotoryjska 25

„Książka na prowincji”– spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki

24.04
ul. Koziorożca 9

Wygibasy – mamy i bobasy

24.04
ul. Koziorożca 9

Planszówkownia

24.04
Szkolne Schronisko Młodzieżowe ul.Jordana 17

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "Legnickie Pomniki"

24.04
ul. Pomorska 19

Zumba dla dorosłych

25.04
Centrum Spotkań im Jana Pawła II w Legnicy Pl. Kard. S. Wyszyńskiego 1

"Bądź Razem z Nami!"

26.04
Filia Dziecięco-Młodzieżowa nr 1 LBP, ul. W. Łukasińskiego 30

Spotkanie Młodzieżowego Dyskusyjnego Klubu Książki

26.04
ul. Rataja 24

Czwartki w bibliotece

26.04
ul. Pomorska 19

Błyskawiczny Turniej Szachowy

26.04
Szkolne Schronisko Młodzieżowe ul. Jordana 17

Wiosenne Spotkanie z Piosenką Turystyczną

26.04
Filia nr 11 LBP, ul. Drohobycka 1

„Twórcze piątki” – zajęcia plastyczne dla dzieci

27.04
Siedziba PSSE ul. Zielona 13of (parter)

Klub "+50 "

27.04
ul. Pomorska 19

Turniej w Szachach Szybkich

27.04
Sala Królewska Akademii Rycerskiej

KONCERT GALOWY Chóru Madrygał

27.04
Klub "Spiżarnia" (Legnica, ul. Piastowska 1)

KONCERT "freestage" #28

28.04
ul. Mickiewicza 3 sala 13

Twórcze poniedziałki w MCK

30.04
kino Piast (ul. Biskupia 3)

Klub Miłośników Filmu

30.04