Legnica - Oficjalny Portal Miasta

bip

Strefa seniora

Szanowni Państwo!

Podstrona STREFA SENIORA powstała z inspiracji Legnickiej Rady Seniorów działającej przy Prezydencie Miasta Legnicy. Wychodzi naprzeciw oczekiwaniom legniczan w wieku 60+, którzy pragną mieć szybki i łatwy dostęp do interesujących ich informacji.
Stworzenie podstrony internetowej, nawiązującej tytułem do rubryki poświęconej seniorom w Magazynie Miejskim „Legnica.eu”, ma na celu zaktywizowanie środowiska osób starszych w taki sposób, by twórczo i z satysfakcją uczestniczyli w życiu miasta. Wiek senioralny niesie przecież ze sobą mądrość i doświadczenie, z którego korzystać może i – warto by tak było -  także całe społeczeństwo.
Jest to miejsce, gdzie dowiedzieć się można m.in. co ciekawego dzieje się w mieście, dokąd pójść po wsparcie i jak zorganizować swój wolny czas. Czekamy na Państwa udział w tworzeniu podstrony. Prosimy przesyłać informacje na adres seniorzy@legnica.eu

Zapraszamy do współtworzenia i korzystania ze STREFY SENIORA!

W dniach od 1 września do 30 listopada 2020 r. na terenie całej Polski odbywa się najważniejsze dla polskiego rolnictwa obowiązkowe badanie statystyczne – Powszechny Spis Rolny 2020. Spis prowadzony jest  przede wszystkim metodą samospisu internetowego, za pomocą specjalnej aplikacji dostępnej pod adresem spisrolny.gov.plW sytuacji braku możliwości samodzielnego spisania się przez Internet, można spisać się,  dzwoniąc na infolinię spisową pod numer 22 279 99 99 lub skorzystać z pomocy rachmistrza spisowego który zadzwoni, aby pozyskać informacje od tych z Państwa którzy są rolnikami i zamieszkują na terenie Legnicy.